Копане на криптовалути чрез смартфон

Онлайн бизнесът започва да става все по-актуален, удобен и доходоносен. . Всякакви статии, въпроси и дискусии по темата.
Аватар
Георгиев
Администратор
Администратор
Регистриран: преди 2 месеци
Статус: Offline

Копане на криптовалути чрез смартфон

Мнение от Георгиев »

PI е сравнително нова криптовалута, която може да копаете чрез смартфоните си. Приложението го има преведено на български език. Има го в google play - Pi Browser, не съм търсил алтернативен линк за huawei.

minepi.com/Georgiev94 може да ме добавите от тук.

А вие кои приложения използвате? :)
Изображение
Аватар
pesho
Нов приятел
Нов приятел
Регистриран: преди 4 седмици

Re: Копане на криптовалути чрез смартфон

Мнение от pesho »

Използваш ли още това приложение? Гледам че е много модерно сега да се копае, но чак с телефон, ми се струва някак странно.
Аватар
Георгиев
Администратор
Администратор
Регистриран: преди 2 месеци

Re: Копане на криптовалути чрез смартфон

Мнение от Георгиев »

pesho написа: преди 4 седмици Използваш ли още това приложение? Гледам че е много модерно сега да се копае, но чак с телефон, ми се струва някак странно.
Здравей и добре дошъл! :)
Използвам го, но все още тази криптовалута не е монетизирана, т. е. не е влязла в обръщение. Все още очакват още потребители, защото благодарение на бройката копачи се развива дадрна криптовалута. Това от една страна е добре, тъй като не се контролира от правителството, от друга - не чак толкова, защото могат да станат поразии. :)

Все пак, копането от телефона е подобно на копането от компютър, стига да имаш що-годе добър смартфон и безлимитни мегабайти, като в интерес на истината почти не точи от мобилните данни. :)
Изображение

Обратно към “Онлайн бизнес, търговия, криптовалути”